Naše tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice byla založena v roce 1920. Nabízíme sport pro každého. Každý jedinec si u nás vybere ze široké škály nabízených aktivit. V rámci oddílu všestrannosti vedeme děti i dospělé k pohybu ve cvičebních hodinách od rodičů s dětmi až po seniory. Máme několik registrovaných sportovních oddílů, kde vychováváme naši mládež a snažíme se, aby vydržela aktivně sportovat do dospělosti. Přejeme si, aby byl pohyb součástí zdravého životního stylu každého z nás. Zakládáme si na tom, aby Sokol byl také aktivní silou při pořádání sportovních a kulturních aktivit. Spolupracujeme s obcí na řadě akcí pro naše občany. Ctíme tradice a předáváme sokolskou myšlenku dalším generacím.

Česká obec sokolská – župa Prostějovská – Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice

Pokud se chceš stát naším členem, zde máš možnost zaplatit členskou známku na rok 2024.