Pokud vás zajímá, co se v nejbližší době chystá u nás v Sokole, jste tu správně. Zde naleznete pozvánky na nejbližší akce.

V pátek 24. června se můžete těšit na další ročník Noci sokoloven. V 17: hodin se sejdeme na hřišti, kde nám děvčata předvedou skladbu pro Sokolské Brno, budeme společně tvořit živou abecedu z názvosloví, které letos slaví 160 let, dále budou připraveny sokolské disciplíny, táborák a přespání v sokolovně. Tato akce je zakončením cvičebního roku 2021/2022. Těšíme se na vás.

Pozvánka na dětský den:

SOKOLGYM 2022 BRNO

V neděli 12. června uspořádá župa Jana Máchala Sokolgym Brno 2022. Tento projekt můžete znát také jako Sokolské Brno. Jedná se o menší slet, který má za cíl vyplnit mezisletovou pauzu a ukázat hromadné skladby všem divákům. Po odložení z roku 2021 doufáme, že vše klapne a vy se můžete přijet podívat na naše mladší žákyně ve skladbě „Když nemůžeš, přidej“, se kterou vystoupí. Vstupné je zdarma a vystoupení proběhne v areálu Sokola I. Brno na Kounicově ulici. Více o projektu a připravovaných skladbách naleznete také na webu České obce sokolské.