V neděli 28. října proběhlo třetí kolo Severomoravské regionální soutěže mládeže.

Družstva skupiny B se utkala na kuželně v Prostějově. Do turnaje nastoupily pouze čtyři družstva ze sedmi, z toho pouze tři v plné sestavě.

Zvítězilo družstvo TJ Sokol Přemyslovice B, na druhém místě se umístilo družstvo Přemyslovice A a na třetím HKK Olomouc.

Nejlepší výkon z našich hráčů předvedli Pavel Toman a Ondřej Smékal, oba porazili 435 kuželek. Tyto výkony byly současně i nejlepšími v turnaji.

Po třech kolech vede tabulku družstvo TJ Sokol Přemyslovice B, následují družstva TJ Sokol Přemyslovice A a HKK Olomouc. Zpravodaje SMRSM

Příští kolo proběhne 23. ledna opět na kuželně v Prostějově.

M. Smékal a M. Ondrouch