Dnes se konalo pro nás velice důležité utkání, jednalo se totiž o souboj o první místo tabulky. Nastoupili jsme na půdě FK Luká. Hned v úvodu jsme inkasovali branku z penalty a prohrávali jsme 1:0. Naštěstí nám nespadly hlavy dolů a v vzápětí jsme srovnali skóre na 1:1. Tento stav se změnil ve 23. minutě a soupeř v poločase vedl 2:1. Aby toho nebylo málo, tak musel rozhodčí řešit vyostřenou situaci ve 25. minutě přičemž z toho vyplynuly červené karty pro obě strany. Druhý poločas taktéž nenastartoval dle našich představ, po smolném přímém kopu jsme prohrávali 3:1. Ovšem díky našemu odhodlání, touhy po vítezství a “Přemyslovskymu srdíčku” jsme zápas otočili na konečné skóre 3:5!

Střelci: 7. Jurník Lukáš, 52. Tyl Lukáš (pen.), 61. Tyl Lukáš, 66. Nátr Leoš (vlastní), 68. Jurník Lukáš

Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme, že nás přijedete podpořit i příští týden do Hvozdu.