Dnes v neděli 3. 10. jsme odehráli předposlední domácí utkání. Na naší půdě jsme přivítali Brodek u Konice “B”. Začátek zápasu jsme ovládli a již v 1. minutě jsme otevřeli skóre na 1:0. Zbytek prvního poločasu jsme i nadále nad soupeřem značně dominovali a i proto jsme odcházeli do šaten za krásného stavu 5:0 v náš prospěch. Abychom se jen nechválili, je nutné zmínit, že jsme spoustu gólových příležitostí nedokázali proměnit. 😭Druhý poločas jsme protivníka taktéž herně i fyzicky přehrávali. I přes velkou snahu našeho celku se nám nepodařilo vstřelit více branek než v prvním poločase a v závěru klání se bohužel na pomyslné světelné tabuli žádné dvoumístné číslo neobjevilo. Ale i tak vítězství 9:0 asi nikdo z řad diváků nečekal… 🤔Děkujeme všem za podporu! 👍☺️