Dnes vám přinášíme report fotbalového utkání přímo od našich “A” mužů. Sledovat naše fotbalisty a jejich činnost můžete také na facebooku.

A nyní k zápasu…

V neděli 26. 9. jsme odehráli další zápas. Na naši půdu zavítali hráči z Kladek, kteří drží přední příčky tabulky. Pro nás byl tento zápas velice důležitý, jelikož jsme mohli navýšit bodový náskok nad ostatními celky. V prvním poločase hrozil soupeř zejména ze standartních situacích, kterých měl díky našim chybám dostatek. Naštěstí nedokázal žádnou z nich proměnit. I přes velkou snahu a značného tlaku v závěru 1. poločasu se ani nám nepodařilo změnit skóre a do kabin se šlo za stavu 0:0. V druhém poločase jsme soupeře značně přehrávali, ale bohužel jsme nezvládli finální fázi. Konečný stav tedy 0:0 a došlo i na penalty. Na první pokus si míč vzal expert na penalty Radek Grulich a bohužel pro nás trefil tyč. Tím pádem jsme vytěžili z tohoto duelu jeden bod. Děkujeme divákům a fanouškům, že přišli naše mužstvo podpořit v tak hojném počtu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..