Dnes Vám opět přinášíme report přímo od našich fotbalistů z družstva mužů o nedělním utkání ve Vilémově.

Zdravíme všechny fanoušky a příznivce přemyslovského fotbalu. V neděli 10. 10. jsme odehráli poslední venkovní utkání. Před námi stál těžký soupeř z Vilémova. Do utkání jsme nenastoupili v nejlepší kondici a v jednu chvíli mohl jít soupeř do vedení. Díky skvělému výkonu brankáře Rozsívala se nám v první poločase podařilo držet čisté konto. Do vedení jsme šli v 7. minutě po brance Lukáše Tyla. 👌Ovšem opět nutno podotknout, že této brance předcházel značný tlak ze strany soupeře. Zápas značně charakterizovalo hrubé a velice nesportovní chování domácích fanoušků.🤮🤮

V druhém poločase jsme se s těmito negativními vlivy prali velice statečně, vytvořili jsme si spoustu šancí, ale bohužel jsme již žádnou z nich nedokázali proměnit. Těchto našich zaváhání využil protivník a v 71. minutě srovnal skóre na 1:1. Došlo na penalty, které jsme vyhráli opět díky skvělému výkonu brankáře Rozsívala. Vezeme tedy krásné 2 body.