V sobotu a neděli 29. a 30. ledna se konalo Mistrovství MS a OL kraje v kuželkách jednotlivců. Přemyslovičtí kuželkáři tentokrát skutečně zabrali a dokonce si v několika kategoriích vybojovali postup na Mistovství ČR.

Kategorie muži

Naši muži se museli nejdříve probojovat kvalifikací – okresními přebory, které se konaly v sobotu 8. ledna na kuželně HKK v Olomouci. Z našich 6 reprezentantů se do krajského finále probojovali Eda Tomek (4. místo v kvalifikaci) a Radek Grulich (2. místo v kvalifikaci).

Ve finálovém turnaji Mistrovství, který se konal opět na kuželně HKK v Olomouci bojovalo celkem 36 mužů z OL a MS kraje. Eda Tomek se s výkonem 584 kuželek na 120HS umístil na 9. místě a Radek Grulich si výkonem 595 poražených kuželek a třetím místem vybojoval postup na Mistrovství ČR!

Kategorie junioři

Junioři z obou krajů se utkali na kuželně v Horním Benešově. Za náš oddíl startoval Michal Oščádal, který se umístil na 12. místě, a Marek Kankovský, který se umístil na 3. místě a také vybojoval postup na Mistrovství ČR!

Kategorie dorostenci

Finálový turnaj dorostu se odehrál na kuželně v Přerově.

Za Přemyslovice startovali 4 hráči: Ondřej Smékal – 8. místo, Pavel Močár – 10. místo, Adam Doseděl – 13. místo a Vít Zapletal 20. místo.

Kategorie žáci

Turnaj žactva se uskutečnil v Prostějově. Za náš oddíl nastoupil Pavel Toman, který se umístil na 2. místě a také vybojoval postup na Mistrovství ČR!

Děkuji všem našim hráčům za vzornou reprezentaci našeho oddílu, gratuluji postupujícím a přeju nejlepší výkony na MČR!

                                                                              M. Smékal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..