V neděli 24. října proběhlo druhé kolo Severomoravské regionální soutěže mládeže. Družstva skupiny B se utkala na kuželně v Přemyslovicích. Obě naše družstva, jako jediná, nastoupila v plné sestavě. Zvítězilo družstvo TJ Sokol Přemyslovice B, na druhém místě se umístilo družstvo Přemyslovice A a na třetím TJ Prostějov. Nejlepší výkon z našich hráčů předvedl Vít Zapletal (družstvo A), který porazil 406 kuželek a Pavel Močár (družstvo B), který porazil 402 kuželek. Po dvou kolech vede tabulku družstvo TJ Sokol Přemyslovice A, následují družstva TJ Sokol Přemyslovice B a TJ Tatran Litovel. 
Příští kolo proběhne 28. listopadu na kuželně v Prostějově.

Milan Smékal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..