Uplynulý týden, respektive víkend opět naši kuželkáři nenechali nic náhodě.

V pátek 12. listopadu hostilo družstvo C v okresním přeboru na naší kuželně družstvo KK Šternberk. Za naše barvy bojovali Pavel Močár, Bob Toman, Jirka Zapletal a Olda Pajchl. Nejlepší výkon z našich hráčů předvedl Bob Toman – 453 poražených kuželek. Naši borci zvítězili téměř na hladko 8:2 o 132 kolků. Družstvo se momentálně nachází na 9. místě.

Výsledek utkání zde.

Družstvo A vyrazilo na zápas  III. Kuželkářské ligy do Rýmařova. V napínavém a dramatickém zápase zvítězilo naše družstvo 5:3 o 24 kolků. Excelentní výkony předvedli Eda Tomek – 575 a Tomáš Fraus – 585 poražených kuželek. Družstvo je průběžně na krásném 2. místě.

Výsledky utkání zde.

Nejbližší domácí zápas: sobota 20.11.2021 Sokol Přemyslovice A: Sokol Bohumín (III. liga)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..