Družstvo A – KLM III. sk.C

20.11.2021 TJ Sokol Přemyslovice A : TJ Sokol Bohumín

V tomto utkání zvítězilo naše družstvo 6:2 o 97 kolků. Nejlepší výkon z našich hráčů měl Ivan Říha – 558 poražených kuželek.

Zápis z utkání

27.11.2021 TJ Sokol Přemyslovice A : TJ Spartak Přerov B

I v tomto utkání naši borci hravě zvítězili 7:1 o 182 kolků. Naším nejlepším hráčem byl opět Ivan Říha, který porazil 593 kuželek.

Zápis z utkání

Družstvo A je průběžně na prvním místě tabulky.

Družstvo B – Krajský přebor OL kraje

20.11.2021 KK Šumperk B : TJ Sokol Přemyslovice B

V tomto utkání se nám příliš nedařilo, domácí družstvo zvítězilo 7:1 o 127 kolků. Náš nejlepší výkon měl Jiří Kankovský – 427 poražených kuželek.

Zápis z utkání

Družstvo B je momentálně na 3 místě tabulky.

Družstvo C – Okresní přebor OL + PV

18.11.2021 TJ Prostějov C : TJ Sokol Přemyslovice C

V tomto utkání se více dařilo domácímu Prostějovu. Naši prohráli 2:8. Nejlepším hráčem našeho družstva byl Jirka Zapletal, který porazil 419 kuželek.

26.11.2021 TJ Sokol Přemyslovice A : KK Troubelice B

Naše družstvo hravě zvítězilo 8:2. Nejlepším hráčem byl Bob Toman – 422 poražených kuželek.

Zápis z utkání

V družstvu C pravidelně startují i naši dorostenci. Získávají tak cenné zkušenosti při hře se staršími hráči. Družstvo je průběžně na 7. místě tabulky.

M. Smékal a Radek Grulich