Ve čtvrtek 2. prosince vyrazilo družstvo C na zápas okresního přeboru do Olomouce. Naši borci porazili domácí družstvo SK Sigma MŽ A opět téměř „na hladko“ o více než 100 poražených kuželek.

SK Sigma MŽ A : TJ Sokol Přemyslovice C   2 : 8

Výsledek utkání zde.

Nejlepší výkon z našich hráčů předvedl Pavel Močár – 435 poražených kuželek. Družstvo se momentálně nachází na 7. místě.

Tabulka soutěže

Družstvo A hostilo na naší kuželně v 10. kole III. ligy družstvo TJ Sokol Chvalíkovice. V tomto utkání se bojovalo o první místo v tabulce. Dramatické utkání nakonec skončilo remízou 4 : 4. Výsledky utkání zde. Naším nejlepším hráčem byl Ivan Říha, který porazil 548 poražených kuželek.

Družstvo A si udrželo 1. místo v tabulce III. KLM skupiny C. V posledním kole družstvo čeká venkovní utkání v Opavě.

Tabulka soutěže