Podzimní část soutěžního ročníku 2021/2022 je za námi. I přes komplikace způsobené šířením nemoci Covid-19 jsme odehráli všechna utkání. V okresním a krajském přeboru bohužel došlo k odhlášení několika družstev ze soutěží, což je veliká škoda. Nezbývá než doufat, že i jarní část, která začíná hned v lednu, budeme moci dohrát až do konce. Hned v sobotu 8. ledna nás čekají okresní přebory jednotlivců, které se tentokrát budou konat na kuželně HKK v Olomouci.

Družstvo „A“ se účastní 3. kuželkářské ligy mužů. Z jedenácti odehraných zápasů sedmkrát zvítězilo a jednou remizovalo a díky tomu se nachází s patnácti body na překrásném 2. místě tabulky. Problémy s odkládáním zápasů naštěstí naše družstvo v této soutěži nezasáhlo.

Tabulka

Družstvo „B“ soutěží v krajském přeboru Olomouckého kraje. Celá soutěž je poznamenána nízkým počtem účastníků, ze kterých se ještě další dvě družstva odhlásila těsně před zahájením soutěže, kdy už nebylo možné měnit rozlosování. Během podzimu se odhlásilo další družstvo, takže v celém přeboru zůstalo pouze 6 družstev. Z pěti odehraných zápasů vybojovalo dvě výhry a jednu remízu a nachází se na 3. místě. Jarní část bude pravděpodobně přelosována, aby se zvýšil počet utkání v soutěži.

Tabulka

Družstvo „C“ hraje okresní přebor okresu Olomouc, kterého se účastnilo 15 družstev.  V závěru podzimní části se jedno družstvo odhlásilo ze soutěže. Ze třinácti odehraných zápasů získalo sedm výher a jednu remízu a nachází se na 7. místě.

Tabulka

Družstva mládeže se účastní „Severomoravské regionální soutěže mládeže“.  Ve své skupině soupeří s družstvy Olomouce, Prostějova, Litovle, Přerova a Lipníka n. B. V podzimní části mají naši mladí hráči za sebou 3 turnaje, které byly poznamenány nekompletní účastí družstev soupeřů. Na 1. místě je naše družstvo „B“ a na 2. místě družstvo „A“. Dorostenci startují úspěšně i za družstvo mužů v okresním přeboru.

Zpravodaje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..