V sobotu 30. října proběhl na naší kuželně zápas krajského přeboru, na kterém se utkalo naše družstvo B s družstvem Lipníka A.

V prvním náhozu za nás nastoupili Marek Kankovský a Karel Meissel. Marek na první dráze na soupeře pomalu ztrácel, ale v dorážce hodně zabral a soupeře se mu podařilo předběhnout o 12 kolků. Po výměně drah se opět soupeři dařilo o trochu více. Marek porazil překrásných 444 kuželek, což byl nejlepší výkon našeho družstva, ale na soupeře, který nahrál 455 kuželek (nejlepší výkon soupeřů), to i tak nestačilo. Karel to měl se soupeřem trošku jednodušší, i když mu kuželky nepadaly úplně podle představ. První dráhu vyhrál o 35 kolků. Na druhé dráze sice o pět kolků prohrál a soupeře nakonec porazil celkovým výkonem 410 o 30 kolků.

V druhém náhozu nastoupili Jirka Zapletal a Lukáš Vybíral. Jirka si průběžně držel před soupeřem mírný náskok, ale v druhé dorážce se soupeř začal nepříjemně přibližovat. Lukáš se svým soupeřem bojoval každým hodem o každý kolek. Po výměně drah se postupně dostával do vedení. Za vydatné podpory spoluhráčů a diváků oba hráči zvítězili. Jirka nahrál 406 a soupeře porazil těsně o 5 poražených kuželek. Lukáš nahrál 420 kuželek a soupeře porazil o 17 kuželek.

Do posledního náhozu nastupovali Milan Smékal a Miroslav Ondrouch za průběžného stavu 3:1 s vedením o 41 kuželek.  Na prvních drahách se oběma našim hráčům dařilo držet soupeřů. Mildovi se podařilo soupeři utéct v dorážce o 17 kolků. Mirďa před výměnou drah prohrával se soupeřkou o 2 kolky. Na druhé dráze se po plných soupeř Mildovi přiblížil na pouhých 7 kolků. V dorážce se našemu hráči podařilo tento odstup udržet a při výkonu 440 porazil soupeře právě o těch 7 kuželek. Mirďa na druhé dráze trochu ubral, ovšem soupeřka nikoli. Jeho celkový výkon byl 432 kuželek proti soupeřčiným 453 kuželkám, což byl druhý nejlepší výkon soupeřů.

Naše družstvo zvítězilo 6:2 o 27 kuželek. V průběžném pořadí jsme momentálně na 2. místě Krajského přeboru Olomouckého kraje. Děkujeme za podporu našim divákům!!

Zápis o utkání: https://kuzelky.com/index.php?poi=zapas&c_soutez=522&c_kolo=6

V sobotu 6. listopadu od 14:30 hraje doma družstvo A proti TJ Unie Hlubina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..