Máme tu pro vás menší shrnutí podzimní části, které přináší přímo hráči našeho družstva mužů. Tak jak to vidí a hodnotí naši fotbalisté?

Na tuto část bylo počítáno s 20 lidmi, bohužel 2 se za celou dobu neozvali, tudíž se točilo 18 lidí, kdy minimum na zápas bylo 12 a jednou se sešlo všech 18. Některé zápasy byli sehrány organizačně velmi dobře i v malém počtu lidí, a naopak některé i přes větší počet střídajících, se ukočírovat nedařilo. Odehrálo se 8 zápasů, 6x výhra, 1x prohra na penalty a 1x výhra na penalty, celková ztráta tedy činí 3 body, což nám ale stačí na první místo po podzimní části s náskokem 4 bodů před týmem z Luké a 5 bodů před týmy ze Hvozda a Kladek.

A jak to bylo přímo s hráči?
Brankáři- točili jsme 2 brankáře. Martin Rozsíval odchytal 5 zápasů a dostal 6 gólů, Kamil Konečný 3 zápasy, 0 gólů. Obrana- můžeme se pyšnit TOP obranou v naší soutěži, 8 zápasů, 6 gólů, bohužel některé i ze zbytečné nedbalosti. Záloha- letos velmi účinná jak dopředu, tak hlavně i v podpoře obrany. Útok- tabulkově 2.nejlepší (počítáme samozřejmě góly i zálohy), ale to nic nemění na tom, kolik vyložených příležitostí bylo lehkovážně zahozeno, hlavně v zápasech, kdy jsme měli nad soupeřem herní převahu, ale nedokázali jsme šance proměnit, a to nás stálo cenné body.

Střelci
Lukáš Tyl- 9
Martin Tyl- 7
Lukáš Jurník – 3
Radovan Cita, Michal Oščádal, Václav Raška, Antonín Zahradníček, David Horáček po 1

Velké díky patří i fanouškům, kteří chodí pravidelně na domácí zápasy a hlavně nás jezdí podporovat i na ty venkovní, za což moc děkujeme a snad na jaře bude zase na co koukat. Na jarní část pracujeme i na dvou posilách, tak snad ten výkon bude zase veselejší.

My děkujeme našim fotbalistům za vyčerpávající shrnutí a přejeme, aby se jim i nadále v jarní části dařilo!