Vyvrcholením společné akce Sokol spolu v pohybu byl Pochod okolo Přemyslovic. Letos se konal již 36. ročník. V sobotu 25. září byly vytyčeny tři trasy pro pěší turisty v délkách 7, 12 a 20 kilometrů. Na své si také přišli cykloturisté, kteří mohli zdolat trasu v délce 35 kilometrů. Pro děti byly připraveny krásné dárečky od České obce sokolské v podobě sportovního vaku a dalších drobných upomínkových předmětů. Součástí této akce bylo také blahopřání našemu významnému členovi br. Dušanovi Komínkovi, který oslaví v nejbližších dnech životní jubileum 80 let. Jsme rádi, že se počasí vydařilo a na akci dorazilo celkem 80 účastníků a dokonce i 5 psů. Nejmladší účastník neměl ani rok. Jsme rádi, že jste nás přišli podpořit. Příští rok zase!

Pochod okolo Přemyslovic
Foto ze startu Pochodu okolo Přemyslovic. Více naleznete ve fotogalerii