Že na svátky je hodně jídla a málo pohybu? To u nás v Sokole neplatí. Již se stává krásnou tradicí, že před Silvestrem pořádáme v naší jednotě společnou vycházku. Letos tomu nebylo jinak a od pohádek, návštěv či cukroví si přišlo odpočinout přes sedmdesát turistů na Předsilvestrovskou vycházku. Bratr Petr Smékal připravil trasu směr Stražisko Maleny a zpět. Celá výprava byla opravdu věkově rozmanitá a nechyběli ani čtyřnozí mazlíčci, kteří dělali doprovod svým páníčkům. Příjemné teplejší počasí jen lehce ztížilo trasu blátem, proto se někteří vydali lehkou oklikou. Všichni se však sešli v hospodě v Malenym, kde si mohli odpočinout a načerpat síly na zpáteční cestu. Jsme rádi, že se tato akce těší oblibě a přitáhne děti i babičky a dokonce i přespolní účastníky. Děkujeme, že jste si i na konci roku našli čas na pohyb a příjemně tak strávili poslední dny roku 2021.