Vážení členové, příznivci našeho Sokola,

velmi vám děkujeme za zapojení do hlasování v rámci soutěže Hýbeme se hezky česky. Na základě sečtení hlasů ze všech prodejen PENNY ve našem mikroregionu v období 2. 9. – 29. 9. 2021 s velkou radostí oznamujeme, že se náš tým umístil na 1. místě a vybojoval si tak výhru v hodnotě 15 000 Kč. A to ještě není vše. K výhře získáváme také zdravé potraviny vlastních značek PENNY. Máme nesmírnou radost z výhry a z možnosti nákupu sportovního vybavení pro naše děti do Sokola.

Zajímá vás, jak si v soutěži vedly i ostatní týmy? Navštivte od 14. 10. 2021 www.hybemesehezkycesky.cz a pomocí vyhledávače se podívejte, kdo zvítězil i v ostatních mikroregionech.

Děkujeme, že jste s námi. I v malých jednotách se dají dělat velké věci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..