Díky výhře v soutěži Hýbeme se hezky česky jsme získali i voucher na nákup zdravých potravin v prodejně Penny. Jsme rádi, že jsme touto cestou mohli udělat radost našim Sokolíkům a zajistit tak z části této výhry Mikulášské balíčky pro děti. Poděkování patří našemu starostovi Milanu Smékalovi, náčelnici Zdeňce Grulichové a Magdě Oščádalové, kteří tuto nadílku zajistili, dokonce i s rozvozem. Vzhledem k aktuální situaci jsme balíčky předali pouze v rámci cvičebních hodin či přímo domů. Snad příští rok bude situace příznivější a do naší sokolovny zavítá opět Mikuláš a andělem a čertem naživo a my budeme moci připravit pro děti i program.

Část nadílky zakoupené v Penny