V pátek 1. října uspořádala naše jednota Valnou hromadu všech členů Sokola Přemyslovice. Od 18:00 hodin v sokolovně proběhla volba návrhové a mandátové komise, všechny oddíly přednesly zprávy o své činnosti za rok, dále byla přednesena zpráva o hospodaření za rok 2020, rozpočet na rok 2021, zpráva kontrolní komise, plán práce, návrh na usnesení a v závěru také diskuse. V této části bylo milou povinností poděkovat některým našim členům za jejich aktivní činnost v Sokole.

Starosta Milan Smékal se ujal této milé povinnosti. Poděkování dostal “ICT tým” Sokola za zřízení těchto webových stránek, dlouholetou propagaci Sokola Přemyslovice a jeho činnosti na sociálních sítích. Dále patřilo poděkování sestrám Magdě Oščádalové a Zdeňce Grulichové za aktivní pomoc při všech pořádaných akcích, přípravách na akci i úklidu po akcích. Více takových obětavých členů, kteří tráví tolik svého osobního volna prací pro Sokol. Dále výbor TJ poděkoval bratru Milanu Dvorskému za dlouholeté vedení oddílu kuželek. Gratulaci k významnému životnímu jubileu dostal bratr Dušan Komínek, kterému tleskala ve stoje celá sokolovna. Bratr dostal také ocenění předsednictva župy Prostějovské v podobě medaile Jana Přidala. Bratrovi děkujeme za vše a přejeme pevné zdraví!

Na závěr dovolte také připojit jedno velké díky našemu nejhlavnějšímu vedení. Starosta bratr Milan Smékal ve vedení naší jednoty odvádí velmi svědomitou a poctivou práci. Obětuje tomu opravdu velmi mnoho času. Zařizuje spoustu důležitých organizačních a provozních věcí. Jeho činnost v našem Sokole má opravdu širokou škálu od dotací až po nákup klobás k občerstvení. My jsme mu nesmírně vděční, že naši jednotu takto vede. Věříme, že o spoustě úkolů ani nevíme, ale doufáme, že poděkováním mu mohou být spokojení členové a aktivní fungující jednota. Mildo, děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..