V pátek 15.12.2023 se naši Sokolíci sešli v jídelně sokolovny, kde na ně čekalo andělské vyrábění. Zakončili jsme tak kalendářní rok 2023. Společným zpěvem koled a posezením u cukroví a teplých nápojů jsme se všichni krásně naladili na blížící se vánoční svátky. Pod stromečkem na děti čekala nadílka, kterou jsme měli možnost zakoupit díky Penny marketu. Naše jednota dostala kuponové poukázky na zdravé potraviny. Velmi si vážíme hodnotného daru a jsme rádi, že jsme mohli obdarovat naše šikovné cvičence. Celé setkání se neslo v neformální a velmi milé atmosféře. Děkujeme všem, kteří se podíleli na její přípravě. Všem našim členům, příznivcům a dalším sportovním nadšencům přejeme pevné zdraví a v příštím roce splněná i ta nejtajnější přání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..