V pátek 29. dubna proběhla valná hromada TJ Sokol Přemyslovice. Tento rok byl rokem volebním. Děkujeme tedy všem, kteří se v minulých letech podíleli na vedení naší jednoty a také odstupujícím, kteří již nebudou pokračovat ve svých funkcích – Josef Zapletal (místostarosta) a Jarmila Prokopová (kronikářka). V následujícím období tedy máme tyto funkcionáře:

Starosta jednoty: Ing. Milan Smékal

Místostarosta jednoty: Ing. Iveta Pořízková

Jednatelka: Zdeňka Grulichová

Členové: Petr Tylšar, Eva Kankovská

Náčelnice: Zdeňka Grulichová

Náčelník: Petr Tylšar

Po oficiální části valné hromady nám sestra Iveta Pořízková ukázala komentované fotografie ze své cesty do Afriky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..